Tweet |
31 Mart Seçim sonuçları sonrasında Ankara’da ve Muğla’daki işlerinin başına dönen AK Parti Çankırı Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Filiz, Sosyal Medya Hesabından paylaşmış olduğu paylaşımla, sadece Çankırı değil, ülke gündeminde de yerini almış oldu.
Maldivler güzel ama torunlarla başka güzel. Torunlarım Hüseyin, Ömer, Hülya Minel ve Alisa diyerek vermiş olduğu fotoğraf karesiyle Maldiv’den Çankırı’ya selam gönderen Hüseyin Filiz’in bu paylaşımı hani size kolay gelsin biz işimizin başında , keyfimizdeyiz dercesine bir paylaşım olarak yorumlamak mümkün.
31 Mart seçimleri sonrası İL Başkanı Koray Erdoğan ve AK Parti Grup Başkan Vekili Emin Akbaşoğlu İlçe teşkilatlarını ziyaret ederek seçimin neden ve sonuçları hususunda adaylar ve teşkilatların düşünceleri almakla birlikte ve bayramlaşma programı gerçekleştirmekteler.
31 Mart Seçimlerinde son dakikaya kadar asılan ve kendine özgü tavır ve söylemleri ile seçimin konuşulan ismi olan Hüseyin Filiz, hakem düdüğü çaldıktan sonra kontrataklarla rakip sahaya kontra ataklar yapmış olsa da sonuç beklenenin ötesinde bir farkla seçimin kaybedilmesi oldu.
Aday belirleme sürecinde şahsım bana sorulan sorulara Hüseyin Filiz aday olmaz diyordum, sebebi ise Hüseyin Filiz’in bu gün malvarlığı ,aylık geliri Çankırı Belediyesinin aylık bütçesinin belki de 15- 20 misli vardır ,ne oldu da geldi bilinmez velakin sayın Cumhurbaşkanı gel dedi geldik söylemi hafızalarda.
Şimdi Sayın Hüseyin Filiz Maldiv adalarında keyif sürerken,pirincin taşını ayıklamak İl Başkanı ve Grup Başkan Vekili Emin Akbaşoğlu’na kaldı dersek her halde darılmazlar.
Sayın Hüseyin Filiz’e iyi tatiller derken ,Sayın İl Başkanı ve Grup Başkan Vekilimize de kolaylıklar diliyoruz ,Allah kolaylık versin.